• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905324505023

Belek Kempinski Hotel Transfer

Antalya Belek Kempinski Hotel Transfer ile Başlayacak Tatilinizde ✅ Antalya havalimanı arası 30 km, 30 Dakikada gidilir . Nasıl Ulaşım ve Transfer sağlayacagız diye düşünmeyin bizi aramanız yeterlidir transfer ve shuttle hizmetimiz 24 saat faaldir.Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin, evlilik tarihinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamalar için check-in sırasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekiyor.

Belek Kempinski Hotel odalarına giriş, 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesislerde verilen Lüks Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.


Belek Kempinski The Dome Hotel Transfer Antalya havaalani arası 35km, 30 Dakikada gidilir . Nasıl Ulaşım ve
Transfer sağlayacagız diye düşünmeyin bizi aramanız yeterlidir taksi ve Shuttle hizmetimiz 24 saat faaldir.

    BÖLGELER    1-3 KİŞİ    4-5 KİŞİ 6-8 KİŞİ 9-10 KİŞİ 11-13 KİŞİ VIP Rezervasyon

Bölgeler:
Belek Kempinski Hotel Transfer1-3 Kişi:
85 TL


4-5 Kişi:
105 TL


6-7 Kişi
110 TL


8-9 Kişi
125 TL


10-13 Kişi
140 TL


VIP TRANSFER 160 TL

Rezervasyon
TIKLAYINIZ...Belek Kempinski Hotel Transfer Konaklamanız ve Transferiniz Hakkında Yorumlarınızı Bırakarak Diğer misafirlere fikir verebilirsiniz. Katkılarınız için Teşekkür Ederiz .


Yorumlar - Yorum Yaz