• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905324505023

Belek Spice Hotel Transfer

Belek Spice Hotel Transfer ile Başlayacak Tatilinizde Antalya havalimanı arası 35 km, 35 Dakikada varılır. Nasıl Ulaşım ve Transfer sağlayacagız diye düşünmeyin bizi aramanız yeterlidir Transfer,taksi ve Shuttle hizmetimiz 24 saat faaldir.


Tesisin havuz manzaralı odaları ana binada yer almıyor. Ana binanın bitişiğindeki anex binada (ek binada) yer alıyor.

Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin, evlilik tarihinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamalar için check-in sırasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekiyor.

    BÖLGELER    1-3 KİŞİ    4-5 KİŞİ 6-8 KİŞİ 9-10 KİŞİ 11-13 KİŞİ VIP Rezervasyon

Bölgeler:
Belek Spice Hotel Transfer1-3 Kişi:
85 TL


4-5 Kişi:
105 TL


6-7 Kişi
110 TL


8-9 Kişi
125 TL


10-13 Kişi
140 TL


VIP TRANSFER 160 TL

Rezervasyon
TIKLAYINIZ...

Belek Spice Hotel & SPA  odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor.

Tesiste hizmet veren açık alanların (a la carte restoranlar, aquapark alanı, plaj ve beach bar) kullanımı ve açılış-kapanış tarihleri hava şartlarına bağlı olarak değişebiliyor.

Belek Spice Hotel & SPA  Tesiste engelli odası bulunuyor. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Belek Spice Hotel & SPA  Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.


Belek Spice Hotel & SPA Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması durumunda ücret iadesi yapılmaz.Belek Spice Hotel Transfer Antalya havalimanı arası 35 km , 35 Dakikada gidilir . Nasıl Ulaşım ve Transfer  sağlayacagız diye düşünmeyin bizi aramanız yeterlidir taksi ve Shuttle hizmetimiz 24 saat faaldir!

Belek Spice Hotel Transfer Konaklamanız ve Transferiniz Hakkında Yorumlarınızı Bırakarak
Diğer misafirlere fikir verebilirsiniz. Katlıkarınız için Teşekkür Ederiz.
Yorumlar - Yorum Yaz