Belek Belkon Club Transfer

Belek Belkon Hotel Transfer ile Başlayacak Tatilinizde Antalya havalimanı arası 30 km, 30 Dakikada varılır. Nasıl Ulaşım ve Transfer sağlayacagız diye düşünmeyin bizi aramanız yeterlidir Transfer,taksi ve Shuttle hizmetimiz 24 saat faaldir.

Belkon Hotel Transfer Ulaşım Taksi Shuttle Hizmeti Antalya Havalimanı Belek Belkon Club Arasında En Ucuz Transfer Firmasi . 24 Saat Rezervasyon Ve Ulaşım imkanı sunmaktayız. odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor.

Tesiste hizmet veren açık alanların bazılarının kullanımı mevsimsel koşullara bağlı olarak sınırlandırılabiliyor.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin, evlilik tarihinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamalarda check-in sırasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri ve daha önceden tesisi bilgilendirmesi gerekiyor.
Tesislerde verilen Her Şey Dahil konaklama, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur. Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir, çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.Belek Belkon Hotel Transfer Antalya havalimanı arası 30 km , 30 Dakikada gidilir . Nasıl Ulaşım ve Transfer  sağlayacagız diye düşünmeyin bizi aramanız yeterlidir taksi ve Shuttle hizmetimiz 24 saat faaldir.

    BÖLGELER    1-3 KİŞİ    4-5 KİŞİ 6-8 KİŞİ 9-10 KİŞİ 11-13 KİŞİ VIP Rezervasyon


Belek Belkon Hotel Transfer Konaklamanız ve Transferiniz Hakkında Yorumlarınızı Bırakarak Diğer misafirlere fikir verebilirsiniz. Katlıkarınız için Teşekkür Ederiz.


Yorumlar - Yorum Yaz